JIŽ TUTO SOBOTU TO VYPUKNE !

Vážení přátelé,
již tuto sobotu 24.6. proběhne další ročník ABECEDY FOTBALU.
Minulý rok jsme slibovali trošku větší akci a povedlo se. Na ten letošní se již dlouho připravujeme a za všechny organizátory mohu slíbit, že abecedu posuneme zase o stupínek výš.
Veškeré informace jsou na webových stránkách www.abecedafotbalu.cz .
Již od 8.30 začne prezence účastníků a v 9.30 startujeme.
Po příjezdu k areálu budete nasměrováni, kde můžete parkovat a kde se zapsat mezi startující Abecedy.
Soutěžit letos budou ročníky 2002 až 2011. V každé kategorii startují pouze hráči stejného věku (tzn. například 25 hráčů v ročníku 2005)
O vše se i letos bude starat cca 40 organizátorů v tričkách Abecedy, které budou volně k prodeji všem účastníkům – tedy startujícím i rodičům( trenérům ).
I letos byli sponzoři štědří a ceny v hodnotě přes 40 tisíc čekají na Vás . Pro ty, kteří se neumístí tak, jak si představovali, je připraveno slosování všech účastníků o ceny.
Určitě se můžete těšit i na něco dobrého v napěchovaných stáncích s občerstvením.
Na startující čekají i nové disciplíny.
Největší novinkou a určitě největším lákadlem po střelbě na plachtu, bude slibovaná rychlost střely . Snad nám někdo „nestrhne“ radar :) .
Tady je seznam letošních 12 disciplín :
Žonglování – nožičky, hlavičky, střelba na plachtu s otvory, slalom s míčem, člunkový běh, běh na 50 metrů, vedení míče se zakončením, slalom speciál, střelba na cíl, rychlost střely, vedení míče se zastavením a kop na dálku.
Abecedy fotbalu si všiml i největší producent iontových nápojů na trhu – firma GATORADE. Na každého účastníka čeká tato lahůdka.
Letos poprvé budeme přímo na stadiónu vyrábět fotografie, které si po vyfocení s ligovým fotbalistou můžete nechat zrovna podepsat.
Další novinky a hosty se dozvíte brzy.

To je zatím vše, sledujte stránky, facebook , těšíme se na Vás, tým Abecedy.

JIŽ TUTO SOBOTU TO VYPUKNE !
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde